Міжнародний молодіжний форум «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА І МОЛОДЬ У ХХІ СТОЛІТТІ»

10:02, 10-02-2017

Харківський національний університет радіоелектроніки  (ХНУРЕ) запрошує студентів, аспірантів та молодих учених прийняти участь в роботі 21-го Міжнародного молодіжного форуму «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА І МОЛОДЬ В ХХI СТОЛІТТІ», що відбудеться 25 – 27 квітня 2017 р.

В рамках Форуму будуть проведені 11 тематичних конференцій:

1. КОНФЕРЕНЦІЯ „ЕЛЕКТРОННА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЇ”
  2. КОНФЕРЕНЦІЯ „АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ ТА КОМП’ЮТЕРИЗОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ РАДІОЕЛЕКТРОННОГО ПРИЛАДОБУДУВАННЯ”
  3. КОНФЕРЕНЦІЯ „СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ РАДІОТЕХНІКИ”
  4. КОНФЕРЕНЦІЯ „ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ”
  5.  КОНФЕРЕНЦІЯ „ВІРТУАЛЬНИЙ ТА ФІЗИЧНИЙ КОМП’ЮТІНГ”
  6. КОНФЕРЕНЦІЯ: „ІНФОРМАЦІЙНІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ”
  7. КОНФЕРЕНЦІЯ „МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ, СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І ТЕОРІЯ ОПТИМАЛЬНИХ РІШЕНЬ”
  8. КОНФЕРЕНЦІЯ: „ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ СТАНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА”
  9. КОНФЕРЕНЦІЯ „УПРАВЛІННЯ ЗНАННЯМИ ТА КОНКУРЕНТНА РОЗВІДКА”
  10. КОНФЕРЕНЦІЯ: „АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІЧНОЇ КІБЕРНЕТИКИ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ”
  11. КОНФЕРЕНЦІЯ „УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНІСТЬ, МОВА, КУЛЬТУРА В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ТИСЯЧОЛІТТІ”.

Детальну інформацію щодо участі ви можете знайти у прикріпленому файлі.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології