Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

14:47, 15-11-2017

16 листопада в Україні традиційно відзначається День працівників радіо, телебачення та зв'язку, встановлений Указом Президента 11.11.1994 №667/94 в підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли в Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. З тих пір журналісти і працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Зараз же до них приєдналися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телекомунікаційних мереж.

Шановні колеги, прийміть в цей чудовий день найщиріші привітання і побажання благополуччя, натхнення, розвитку, достатку й добробуту!