Увага!!! Кваліфікації випускників спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» у цьому році

15:13, 10-05-2018

До уваги студентів 4 курсу ДФН (ТК, РТ), 5 (ТК, РТ) та 7 (ТСМ, АРРТ, РПСК) курсу ЗФН!

Актуальними є наступні кваліфікації:

1. ОС «Бакалавр»
    1.1 напрям «Телекомунікації» - 3132 Фахівець з телекомунікаційної інженерії;
    1.2 напрям «Радіотехніка» - 3132 Фахівець з телекомунікаційної інженерії;
  2. ОС «Магістр» - спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка»
    2.1 спеціалізація «Телекомунікаційні системи та мережі» - 2144.2 Інженер інформаційно-телекомунікаційних систем, викладач вищих навчальних закладів;
    2.2 спеціалізація «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення та телебачення» - 2144.2 Інженер мережі стільникового зв’язку, викладач вищих навчальних закладів;
    2.3 спеціалізація «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси» - 2144.2 Інженер інформаційно-телекомунікаційних технологій, викладач вищих навчальних закладів.

Звертаємо вашу увагу, що у методичних керівництвах, розміщених на сайті, вказані інші кваліфікації, які вже втратили свою актуальність. Адміністрація факультету ТК приносить вибачення і просить вас бути уважними при оформленні дипломних робіт.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси