До уваги студентів 6 курсу факультету телекомунікацій: готуємося до захисту магістерських робіт

15:05, 29-10-2018

Шановні магістранти! Вашій увазі пропонуються МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ для виконання магістерської атестаційної роботи для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка». Саме цими «Рекомендаціями» необхідно керуватися при виконанні та оформленні вашої роботи.

Крім того, в прикріплених файлах ви знайдете зразки оформлення титульного аркушу, завдання тощо, а також витяг з наказу від 24.10.2018 №487 «Про закріплення тем магістерських атестаційних робіт». Просимо вас уважно перевіряти назву теми при оформленні роботи.

Нагадуємо також, що випускники ОС «Магістр» факультету телекомунікацій у 2019 році отримають наступні кваліфікації:

• спеціалізація «Телекомунікаційні системи та мережі» - Інженер інформаційно-телекомунікаційних систем, викладач вищих навчальних закладів;
  • спеціалізація «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення та телебачення» - Інженер мережі стільникового зв’язку, викладач вищих навчальних закладів;
  • спеціалізація «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси» - Інженер інформаційно-телекомунікаційних технологій, викладач вищих навчальних закладів.

Звертаємо вашу увагу на те, що цього року роботи потрібно представити в деканат до 21.12.2018р.