СЛУЖБОВА НАРАДА КАФЕДРИ РАДІОМОНІТОРИНГУ ТА РАДІОЧАСТОТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

12:20, 03-02-2015

29 січня 2015 року відбулася службова нарада кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту. На службові нараді були розглянуті такі питання:

Питання (завдання)

1.

Заслуховування НПП щодо готовності методичного фонду навчальних дисциплін кафедри на весняний семестр. Відпрацювання методичного матеріалу на нові дисципліни ОКР «Магістр наукового та професійного спрямування.»

2.

Постановка завдань допоміжному складу кафедри щодо перевірки працездатності навчально-лабораторного комплексу кафедри

3.

Оперативність розміщення інформації на сайті кафедри. Розміщення матеріалів щодо результатів проведення семінарів аспірантів кафедри та Університету.

4.

Постановка завдань щодо наукової та науково-технічної діяльності. хід виконання НДР кафедри.

5.

Постановка завдань щодо редакційно-видавничої діяльності. Хід підготовки до друку навчального посібника «Електромагнітна сумісність радіоелектронних засобів, систем та комплексів»

6.

Виконання поточних заходів кафедри, ННІТІ, ДУТ