XS
SM
MD
LG
Государственный Университет Телекоммуникаций

Адрес:
03110, Украина
г. Киев, ул. Соломенская, 7
Контактная информация:
Государственный Университет Телекоммуникаций

Приглашаем на курсы сетевых технологий фирмы Hewlett-Packard Enterprise

10:29, 02-02-2017

Державний університет телекомунікацій
Кафедра Комп’ютерних наук та інформаційних технологій

Швидко і якісно підготуємо для роботи на професійному рівні з використання мережевих технологій фірми Hewlett-Packard Enterprise (HPЕ).

Курси організовані таким чином, щоб забезпечити послідовну поетапну підготовку до більш високих рівнів міжнародної сертифікації, що сприятиме успішному розвитку професійної кар’єри:

  • I рівень -   HPЕ Accredited Technical Associate (HPЕ ATA);
  • II рівень -  HPЕ Accredited Technical Professional (HPE ATP).

Зручний графік занять. Заняття проведемо у зручний для Вас час, в тому числі у вихідні. Навчання проводиться в лабораторіях, обладнаних сучасними зразками мережевого обладнання. Після закінчення курсів слухачі, які успішно пройшли тестування, отримують Міжнародний сертифікат відповідного рівня.  

Будемо раді бачити Вас у нашому Навчально-науковому центрі технологій Hewlett Packard Enterprise (HPЕ)  Державного університету телекомунікацій (аудиторія 132) за адресою:  

м. Київ, вул. Солом’янська, 7. Телефон: 063 474-79-24,  050 913-52-52,  044 249-25-80. 

  • Початок реєстрації: 1 лютого 2017 року.
  • Початок навчання:  1 квітня  2017 року. 

Вартість навчання і сертифікації:

  • I рівень:  навчання та сертифікація - 2 тис. грн.
  • II рівень: навчання - 3 тис. грн.;  сертифікація (індивідуально)

 
HPЕ Accredited Technical Professional (HPE ATP).

Сертифікація підтверджує, що у вас є професійні навички та досвід в області розробки, впровадження та управління сучасними мережами, які базуються на передових архітектурних рішеннях HP FlexNetwork Architecture.

Сертифікація також засвідчує, що ви розумієте стратегію розвитку конвергентної інфра-структури, включаючи мережеву віртуалізацію за допомогою Intelligent Resilient Framework (IRF), муль-тивендорну систему управління Intelligent Management Center (IMC) та іноваційні рішення в області Software Defined Networks (SDN).

HPЕ Accredited Technical Associate (HPE ATA)

Базовий курс, який побудований навколо питань проектування та впровадження мережевих рішень компанії Hewlett-Packard (HPЕ) на основі таких понять як основи мережевих технологій і мережевого обладнання, інфраструктури дротових і бездротових мереж, протоколів TCP/IP, комутації та маршрутизації, адміністрування та управління мережами, безпеки мереж, усунення несправностей, оптимізації, доступності та надійності мереж.
 

Читайте также

Про кафедру

Кафедра Компьютерных наук

Получить консультацию

Ваш запрос на обратный звонок получит заведующий кафедрой
Отправить запрос

Абитуриенту

Просмотров: 2 780