Кафедра Комп’ютерних наук впроваджує інтерактивні он-лайн курси

11:42, 30-11-2017

Пошук нових форм навчання, які надають можливість підвищення якості навчального процесу, є постійною характерною рисою викладацького складу кафедри Комп’ютерних наук.  У нашому розумінні інтерактивні он-лайн курси представляють собою  комбінацію дистанційних відеолекцій кращих викладачів, інтерактивних завдань та форумів для обговорення навчальних матеріалів.

Усім, кому не байдужа тема онлайн-освіти, об'єднують зусилля для надання найкращих навчальних можливостей кожному громадянину нашої країни незалежно від місця проживання, віку, статків та стану здоров'я.

Такий формат передбачає, зокрема, використання інтерактивних он-лайн курсів безпосередньо у навчальному процесі, де вони замінюють лекції та поточний контроль, залишаючи викладачам більше часу на індивідуальну роботу зі студентами та наукові дослідження.

Викладач, незалежно від місця свого перебування, наприклад, працюючи над науковими темами у інших навчальних закладах, має можливість провести високоякісний  інтерактивний он-лайн курс зі своїми студентами. Високий рівень занять, підсилений новою формою їх проведення, сприяє покращенню якості навчання.

Доцент кафедри Комп’ютерних наук Іщеряков С.М. саме з такою метою розпочав реалізацію інтерактивного он-лайн курсу зі студентами навчальних груп КНД-11 та КНД-12 з навчальної дисципліни «Прикладне програмування – Java». Результати цієї роботи будуть підведені досить скоро, по закінченню поточного семестру. Після цього будуть зроблені певні коригування, з метою усунення виявлених недоліків.

Але вже зараз можна зробити глобальний висновок – будь-яка інновація у навчальному процесі, особливо з використання новітніх інформаційних технологій, залишить позитивний слід у навчальному процесі. Саме такий підхід до організації навчального процесу є характерним для викладачів  кафедри Комп’ютерних наук.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.