Новий рівень наукової роботи із студентами на кафедрі Комп’ютерних наук

09:40, 15-12-2017

Колектив кафедри Комп’ютерних наук при роботі із студентами діє згідно законів України “Про вищу освіту”, “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про телекомунікації” та згідно постанов та розпоряджень КМУ.

Це зобов’язує викладачів до пошук нових ефективних форм не тільки в навчанні, вдосконаленні і переорієнтації навчального процесу до практичної направленості, а і науковій роботі із студентами. З метою формування освіченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до постійного оновлення знань, професійної придатності і враховуючи живий інтерес молоді до комп’ютерних наук кафедра пропонує:

• з метою вдосконалення знань і навичок студентів та викладачів інформаційної сфери додаткове навчання в Навчально-науковому центрі "Технології Hewlett-Packard", який оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє реалізувати в ході навчального процесу конвергентну і гібридну архітектуру HP Enterprise різних рівнів складності. Якість вивчення запропонованих студентам курсів підтверджується проходженням Міжнародної сертифікацією та отримання міжнародних сертифікатів різного рівня;
  • створені і працюють авторські курси Java з підготовкою до отримання сертифіката Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer;
  • щорічно науково-педагогічний персонал кафедри готує студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з технічних наук;
  • починаючи з 2-3 курсів, залучаються студенти до наукової роботи в наукових гуртках.

Так під керівництвом професора кафедри Гніденка Миколи Петровича діє студентський науковий гурток «Сучасні мережні технології», під керівництвом професора кафедри Щербини Ірини Сергіївни діє студентська лабораторія – «Лабораторія IoT», в якій студенти набувають досвід у виконанні наукових проектів. З грудня 2017 року починає роботу новий науковий гурток студентів під назвою “Стартапи в інформаційних технологіях”, який має на меті адаптацію студентів до самостійної праці в жорстких умовах конкуренції.

Як наслідок, студенти приймають активну участь в організації та проведені наукових студентських конференцій, семінарів, досягли вагомих результатів у Всеукраїнських студентських олімпіадах.