Особливості вступу на Комп’ютерні Науки випускників коледжів

14:06, 08-02-2018

Багато випускників коледжів планують продовжити свою освіту для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Враховуючи досвід навчання у вищому навчальному закладі, випускники коледжів мають можливість підійти до вибору спеціальності виважено, з урахуванням більш глибокого розуміння своєї майбутньої професії, ніж випускники середньої школи. Проте існують особливості прийому на навчання випускників коледжів для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» (Computer Science, CS), із змістом якої ви можете ознайомитись за посиланням

Дуже велике значення має знання порядку прийому, щоб досягненню мрії, тобто навчання за вибраною спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки», не завадили прості формальності. Саме на цей аспект хотілось би звернути особливу увагу.

Як на денну, так і заочну форму навчання, порядок виконання формальних кроків щодо вступу один і той же:

1. У період з 12 по 24 липня 2018 року подати документи до приймальної комісії.
  2. У період з 25 липня по 31 липня 2018 року пройти конкурсний відбір.

Конкурсний відбір для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра (на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) здійснюється за результатами фахового вступного випробування. Фахове вступне випробування представляє собою іспит зі спеціальності.

Конкурсний бал вступника – сума балів за результати фахового вступного випробування та середнього балу документа про здобуту освіту. Середній бал документа про здобуту освіту обчислюється як сума середнього балу додатку до диплома, за п’ятибальною шкалою, помножена на десять.

1. 01 серпня 2018 року - оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування
  2. Після оприлюднення рейтингового списку терміново подати оригінали документів.
  3. 10 серпня 2018 року – зарахування до університету.

Більш детальну інформацію можна подивитися на сайті університету у розділі «Вступнику».

Бажаємо успіху випускникам коледжів при вступі на престижну спеціальність 122 «Комп’ютерні науки» до Державного університету телекомунікацій!