Оцінка продуктивності транспортної мережі з використанням рішення Viavi NITRO FUSION

15:17, 01-02-2019

На кафедрі Комп'ютерних наук постійно удосконалюються знання в області інноваційних та інтелектуальних технологій. Одним із прикладів такого вдосконалення знань є ознайомлення з рішеннями Viavi NITRO FUSION.

VIAVI Solutions - це лідер в засобах тестування та вимірювань параметрів телекомунікаційних систем. Фірма пропонує високоякісну продукцію і комплексні рішення і є світовим лідером в сфері активації мережевих послуг і безпеки волоконно-оптичних ліній передач, в тому числі: оптоволокно, кабель, доступ, метро та транспорт, RAN-to-Core, наземне мобільне і військове радіо, навігація і зв'язок і пріемоответчік. VIAVI працює в наступних галузях: підтримка мережі і послуг; телекомунікації; корпоративні, хмарні і дата-центри; виробництво обладнання; авіоніка, радіо-тест і радіо.

Ознайомлення з інноваційними технологіями проводиться на вебінарах. Тому дуже корисно спілкування з фахівцями цієї фірми за допомогою проведених VIAVI Solutions вебінарів.

Вебінар формує базових уявлень і понять про проектування, функціях і можливостях програмного забезпечення для інформаційного моделювання будівель. Вивчається структура ПО і призначений для користувача інтерфейс, способи створення різних елементів і мереж, а також оформленні видів проектованого об'єкта. Отримані на вебінарі знання застосовуються в індивідуальній та спільній роботі з проектування об'єктів.

На вебінарі були розглянуті питання: як проводити оцінку пропускної здатності і затримки по всій мережі з одним приладом? як комутаційне обладнання і базові станції можуть брати участь в процесі вимірювань? як можна отримувати рішення для віртуальних машин? Як здійснюється підтримка і тестування до L4 рівня моделі OSI.

Цінність отриманих знань в тому, що вони відразу ж після обробки щодо тем занять впроваджуються в навчальний процес.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.