XS
SM
MD
LG
Государственный Университет Телекоммуникаций

Адрес:
03110, Украина
г. Киев, ул. Соломенская, 7
Контактная информация:
Государственный Университет Телекоммуникаций

Старт 5-ти месячных курсов «Основы объектных технологий Java SE» с 23 сентября!

13:22, 17-09-2019

Одним из направлений деятельности кафедры Компьютерных наук является проведение курсов для всех желающих по овладению современными ИТ-технологий. С 23 сентября, начинается 5-ти месячный авторский курс «Основы объектных технологий Java SE» (подробнее о курсе см. здесь)

http://www.dut.edu.ua/uploads/p_1545_83646439.pngАвтор-разработчик курса и тренер, Сергей Ищеряков, кандидат технических наук, доцент. Java-тренер с 2009 года, подготовил более 60 сертифицированных специалистов уровня Oracle Certified Professional, Java SE6 Programmer и Oracle Certified Professional, Java EE5 Web Component Developer.

Старт курсов - с 23 сентября. Продолжительность - 5 месяцев. Курсы проходят в формате тренинга, 2 занятия в неделю: вебинар и практика в компьютерном классе (ауд. 132). Стоимость - 7000 грн. В конце курсов всем участникам выдаются сертификаты об успешном завершении курсов.

Особенностью курсов является реальное овладение умением программировать на языке Java и подготовка к сдаче сертификационного экзамена экзамена Oracle 1Z0-808 для получения сертификата компании Oracle - Certified Associate, Java SE 8 Programmer I. Во время тренинга Вы научитесь разрабатывать программные приложения различного прикладного характера.

Целью курса является изучение фундаментальных основ Java SE, получение практических навыков написания программ, подготовка к прохождению сертификационного экзамена Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer. Программа курса предусматривает изучение структурного программирования, объектного программирования и Java технологии (см. программу курса).

Курс ориентирован на студентов нашего университета и всех желающих, которые еще не умеют программировать, или только начинают делать первые шаги. Занятия в формате тренинга, предусматривает ознакомление с теорией, активную практическую работу по закреплению новых знаний, многочисленные интересные домашние упражнения для самостоятельной работы. В случае возникновения трудностей у слушателей (с освоением материала тренинга, практическими упражнениями) каждый слушатель получает помощь тренера или его помощника.

Каждый участник тренинга по окончании курсов получает сертификат об участии в курсах «Основы объектных технологий Java SE». В случае желания сдать сертификационный тест Oracle, это можно сделать в открытом в ДУТ авторизованном центре тестирования Pearson VUE (Pearson Virtual University Enterprises), аудитория 219.

Набор в группу, начинает работу с сентября 2019 уже началась!

Запись на курсы - Олег Ильин, каб. 104 тел. (067) - 9010303, Тамара Жмихова, каб. 216

Также регистрируйтесь на сайте: http://www.dut.edu.ua/ua/java/register

Мы обязательно свяжемся с Вами!

Приглашаем Вас на наши курсы!!!

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Комп’ютерних наук Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Комп’ютерні науки за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Комп’ютерні науки складає 21000 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ 25900 грн. на рік та НАУ 23000 грн. на рік.

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Комп’ютерних наук готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 11 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів CIKLUM, EPAM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, Київ ІТ Кластер, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Комп’ютерних наук. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри CIKLUM, EPAM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, Київ ІТ Кластер, на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте также

Про кафедру

Кафедра Компьютерных наук

Получить консультацию

Ваш запрос на обратный звонок получит заведующий кафедрой
Отправить запрос

Абитуриенту

Просмотров: 1 697