Викладачі кафедри комп’ютерних наук підвищують професійну кваліфікацію

19:33, 13-04-2020

Викладачі кафедри Комп’ютерних наук продовжують підвищувати свою кваліфікацію та оволодівати практичними навичками по сучасним ІТ-технологіям. Так, доцент кафедри Василенко Володимир Вікторович долучився до сертифікації від компанії FORTINET за програмою “Network Security Expert” у березні та квітні 2020 року та отримав відповідні сертифікати за темами:

• NSE-1 Network Security Associate;
  • NSE-2 Network Security Associate;
  • FortiGate Essentials 6.2.

Під час проходження курсів були вивчені наступні теми, як: Cloud Security, SD-WAN, Threat Intelligence Services, Firewall, Security Information & Event Management та інші.

NSE 1 Network Security Associate.

NSE 1 є сертификацією Fortinet початкового рівня програми Network Security Expert (NSE). У цьому курсі розглядаються такі питання, як: загрози кібербезпеці, з якими стикаються організації сьогодні.

Після закінчення цього курсу було отримано загальне розуміння в питаннях: хто стоїть за нападами кібер злочинності; які їх мотиви; як здійснюються деякі з цих атак; вплив на керівників рівня C; основні стратегії збереження безпеки в Інтернеті.

NSE-2 Network Security Associate.

У NSE-2 кандидати дізнаються еволюцію кібербезпеки. NSE-2 - рівень базових рішень програми Fortinet NSE. Кандидати також дізнаються, як дванадцять основних елементів Fortinet Security поєднуються для створення широкого, інтегрованого та автоматизованого рішення сучасного складного та постійно змінюваного ландшафту загроз.

Після закінчення цього курсу було отримано загальне розуміння в питаннях: Cloud Security, SD-WAN, Threat Intelligence Services, Firewall, Security Information & Event Management та інші.

FortiGate Essentials 6.2.

У цьому курсі кандидати дізнаються, як працювати і адмініструвати деякі фундаментальні функції FortiGate. Вони отримають солідне розуміння того, як розгорнути і підтримувати базові рішення мережевої безпеки. Курс також охоплює знання і вміння про те, як дозволити користувачам віддалено підключатися до вашої мережі безпечним способом.

Також вони навчитеся: як використовувати політики брандмауера, аутентифікацію користувача, маршрутизацію, SSL, VPN, як захистити користувачів за допомогою веб-фільтрації і контролю додатків.

Курси включають в себе безкоштовний доступ до регулярних щоденних і живим відеосесія, де кваліфіковані інструктори демонструють, як налаштувати і використовувати FortiGate функції в живому мережевому оточенні. Регулярні сесії також дають студентам можливість спілкуватися з інструкторами.

Отримані компетенції та практичні навички будуть використані при викладанні навчальних дисциплін «Конвергентна мережна інфраструктура» та «Серверні платформи НРЕ» для студентів спеціальності 122 Комп’ютерні науки.