Міжнародна сертифікація та високоякісна освіта – запорука отримання гідного робочого місця

16:49, 13-05-2020

У Державному університеті телекомунікацій при кафедрі Комп'ютерних наук функціонує Навчально-науковий центр "Технології Hewlett-Packard" (ННЦ НР). Його створено в 2013 році з метою вдосконалення знань і навичок студентів та викладачів інформаційної сфери, підготовки висококваліфікованих фахівців з ІТ-технологій.

Навчально-науковий центр "Технології Hewlett-Packard" готує спеціалістів в ІТ-галузі, зокрема по мережним технологіям (Networks). Це допомагає студентам розкривати свій потенціал та отримувати престижні посади за допомогою визнаної промисловістю сертифікації та високоякісної освіти.

Мережева архітектура охоплює всю структуру комп'ютерної мережі організації, в тому числі: апаратні компоненти, які використовуються для зв'язку, розташування мережі і її топологія, фізичні і бездротові з'єднання, програмне забезпечення і протоколи обміну інформацією. Основні і агрегатні рівні традиційної трирівневої ієрархічної моделі забезпечують вбудовану надмірність. Проте ця конструкція може бути неефективною для віртуалізованих середовищ. Для усунення цих недоліків використовується архітектура HP FlexNetwork. Вона призначена для забезпечення більшої оперативності в мережі і підтримки функціональних можливостей, таких як віртуалізація, конвергенція і автоматизація.

HP FlexNetwork архітектура складається з чотирьох груп продуктів: FlexFabric, для центрів обробки даних з фізичними та віртуальними середовищами, що складаються з конвергентних обчислень, зберігання і мережевих ресурсів; FlexCampus, для конвергентних провідних і бездротових мереж; FlexBranch, для забезпечення філій з мережею і безпекою; і управління Flex, яка забезпечує один єдиний інтерфейс управління для всієї FlexNetwork архітектури і включає в себе Intelligent Management Center HP (IMC).

Мережна віртуалізація включає в себе процес комбінування наявних ресурсів в мережі шляхом ділення доступної смуги пропускання в незалежні канали, які можуть бути динамічно направлені на вказаний пристрій або на сервер. Функціональні можливості і ресурси мережевого обладнання та програмного забезпечення можуть бути об'єднані в одне програмне забезпечення на основі адміністративної одиниці. Віртуалізація мережі дозволяє автоматизувати багато завдань управління мережею, а також дозволяє адміністратору мережі централізовано керувати файлами, програми та папками з одного фізичного сайту. Технологія розроблена, щоб зробити мережу швидшою і більш гнучкою і надійною.

Віртуалізація дозволяє адміністраторам запускати кілька операційних систем і кілька додатків одночасно на одному сервері. Це технологія лежить в основі хмарних обчислень.

На відміну від інших університетів, студенти Державного університету телекомунікацій за час навчання можуть отримати міжнародний сертифікат за розглянутими програмами. Компанія ‎Hewlett Packard Enterpriseн надає кращим студентам 10 безкоштовних ваучерів для здачі сертифікаційного іспиту через центр тестування Pearson VUE. З 2013 року більше 2000 студентів отримали реальні сертифікати від компаній-партнерів нашого університету і як наслідок сумлінного навчання гарантовано отримали свої перші високооплачувані робочі місця.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.