Захист бакалаврських робіт 23 червня 2021 спеціальності 122 Комп’ютерні науки

19:49, 14-06-2021

23 червня 2021 року з 9:00 відбудеться захист бакалаврських робіт кафедри Комп’ютерних наук. Регламент - виступ до 10 хвилин, відповіді на питання до 20 хвилин.

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки, 4 курс, бакалаври, КНД-42

Комісія № 11

Голова комісії

завідувач спеціальної кафедри №5 Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор технічних наук, професор

Субач Ігор Юрійович

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри комп’ютерних наук

Вишнівський Віктор Вікторович

Члени комісії:

професор кафедри комп’ютерних наук

Ільїн Олег Олександрович

завідувач кафедри штучного інтелекту

Зінченко Ольга Валеріївна

доцент кафедри комп’ютерних наук

Сєрих Сергій Олександрович

Секретар комісії:

Завідувач навчальної лабораторії кафедри комп’ютерних наук

Борденюк Людмила Василівна

ПІБ

Тема роботи

Керівник

Захист

Литвинець В'ячеслав Вікторович

Шикула О.М.

д.т.н., професор

23.06.2021 з 09:00 до 09:30

Лихуша

Сергій Олександрович

Проектування цифрових моделей датчиків і виконавчих механізмів для систем інтернету речей

Каргаполов Ю.В.

ст.викладач

23.06.2021 з 09:30 до 10:00

Масющенко Максим Олегович

Розробка платформи інтернет- магазину по продажу наборів конструктору LEGO на основі HTML/SCC, PHP мовою JS

Шикула О.М.

д.т.н., професор

23.06.2021 з 10:00 до 10:30

Одинець

Антон Олегович

Розробка програмного забезпечення для моніторингу мережної активності на мові JAVA

Прокопов С.В.

23.06.2021 з 10:30 до 11:00

Павлюк

Ігор Олександрович

Розробка комп’ютерної системи «Календар успіху» на мові JAVA

Прокопов С.В.

23.06.2021 з 11:00 до 11:30

Петренко Владислав Валентинович

Розробка методики обробки та розпізнавання цифрових зображень

Гніденко М.П.

23.06.2021 з 11:30 до 12:00

Русак

Тимофій Ігорович

Дослідження ефективності безпроводової мережі на основі новітньої операційної системи Aruba OS 8

Гніденко М.П.

23.06.2021 з 12:00 до 12:30

Саміляк

Іван Миколайович

Розробка програмного забезпечення клієнтської частини для інтерактивної карти візуалізації протипаводкових заходів в Івано-Франківській області

Іщеряков С.М.

23.06.2021 з 12:30 до 13:00

Столяренко Микола Сергійович

Дослідження особливостей використання HD Mininet для підвищення ефективності корпоративної мережі

Сєрих С.О.

23.06.2021 з 13:00 до 13:30

Устюжанін-Ламалеті Олександр Луі Жиль Патрик

Розробка програмного модулю автоматизованого тестування веб-орієнтованої інформаційної системи

Сєрих С.О.

23.06.2021 з 13:30 до 14:00

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.