Засідання Вченої ради університету

15:01, 25-06-2015

17 та 24 червня 2015 року  відбулися засідання Вченої ради Університету, на яких пріоритетними питаннями були кадрові. Так, членами Вченої ради одноголосно надані рекомендації  трьом викладачам кафедр на присвоєння вченого звання "доцент", відповідно до вимог Закону України "Про вищу освіту" були розглянуті та  підтримані, з врахуванням рекомендацій  їх кафедральних колег, членів вчених рад інститутів (факультетів) та конкурсної комісії Університету, кандидатури на посади директора Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, завідувачів,  професорів та доцентів кафедр Університету.

У числі розглянутих питань – внесення змін до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Державного унівеситету телекомунікацій, надані рекомендації до друку видань, підготовлених співробітниками Державного університету телекомунікацій. Серед них підручник, лабораторний практикум та методичні рекомендації, які підготовлені викладачами кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки, підручника та навчального посібника  з вищої математики та теорії ймовірностей і математичної статистики, тези доповідей студентської науково-практичної конференції молодих вчених, присвяченої дню Науки "Світ телекомунікацій та інформатизації" 2015 р.