Засідання Вченої ради університету

10:31, 17-06-2016

13 червня 2016 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій. На засіданні  були розглянуті питання про термін контракту з науково-педагогічними працівниками кафедр Університету та підведені підсумки конкурсного відбору наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених Державного університету телекомунікацій для подання до МОН України.

Члени вченої ради погодились з доводами доповідача - директора Навчально-наукового центру професора Явтушенка А.М. та виступаючими -   директора Навчально-наукового інституту захисту інформації професора Шевченко В.Л., завідувача кафедри Управління інформаційною безпекою с.н.с. Наконечного В.С. та завідувача кафедри Телекомунікаційних технологій професора Дружиніна В.А. та затвердили укладення контракту з науково-педагогічними працівниками кафедр Університету терміном на один рік.

Члени вченої ради одноголосно дали «зелене світло» роботі доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри Комп’ютерних систем та мереж Козелкової Катерини Сергіївни «Розробка  перспективних вимірювальних радіосистем ракетно-космічних комплексів з використанням шумоподібних просторово-часових сигналів», яка підготовлена на кафедрі Комп’ютерних систем та мереж,  розглянута на засіданні вченої ради факультету Інформаційних технологій з рекомендацією затвердження на вченій раді Університету. Дана робота затверджена для подачі до Міністерства освіти і науки України і подальшого проходження наукової та науково-технічної експертизи та участі в другому етапі конкурсу на виконання за рахунок коштів загального фонду державного бюджету в 2016 році.

Також на засіданні Вченої ради Державного університету телекомунікацій було розглянуто ряд інших питань діяльності Університету.