Засідання Вченої ради 24 грудня 2014 року

11:24, 25-12-2014

24 грудня 2014 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому були надані рекомендації до присвоєння вчених звань професора і доцентів групі науково-педагогічних працівників Державного університету теле-комунікацій.

Основну увагу члени вченої ради приділили розгляду та затвердженню Стратегії розвитку Державного університету телекомунікацій на 2015-2020 роки. Доповідач, проректор з науково-педагогічної роботи, голова комісії з розробки даного документу професор Беркман Л.Н. доповіла про проведену роботу щодо визначення  стратегії та перспективних напрямів розвитку освітньої, наукової та інноваційної діяльності Державного університету телекомунікацій на 2015-2020 роки.

Зокрема, були проаналізовані сучасні проблеми Університету, що пов’язані з наявними зовнішніми та внутрішніми чинниками,  позначені проблеми, що потребують розв’язання, структуровані етапи подальшого розвитку, намічені основні завдання в освітній та науковій діяльності, у сфері матеріально-технічного та фінансового забезпечення, розроблені напрямки демократизації управління Університетом, підвищення соціального статусу НПП.

Виступаючі проректор с.н.с. Комарова Л.О.  та ректор Університету професор Толубко В.Б. закликали членів вченої ради підтримати  розроблені перспективи розвитку Університету. Документ, що визначає перспективні  напрями діяльності Університету у 2015-2020 роках був затверджений одноголосно.

На засіданні Вченої ради були розглянуті і інші питання поточного життя навчального закладу, зокрема рішеннями Вченої ради затверджена тематика дисертаційних робіт на здобуття вченого ступеня кандидата наук, надані рекомендації до друку видань підготовлених співробітниками Університету, визначений склад команди студентів для участі у всеукраїнській програмі "Професіонали майбутнього", яка буде проводитися телекомунікаційною компанією ПрАТ "МТС-Україна" у 2015 році.