ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ!

15:18, 19-01-2015

Рішенням Атестаційної колегії МОН України від 22 грудня 2014 року присвоєно вчене звання доцента науково-педагогічним працівникам Університету:

1. Гурському Тарасу Григоровичу;
  2. Дрейсу Юрію Олександровичу;
  3. Качмалі Вікторії Іванівні;
  4. Лазуріній Наталії Петрівні;
  5. Лещенко Ользі Олександрівні;
  6. Любарському Сергію Володимировичу;
  7. Мацаєнку Андрію Миколайовичу;
  8. Недашківському Олексію Леонідовичу;
  9. Сторчак Камілі Павлівні;
  10. Цитрицькій Ларисі Миколаївні;
  11. Штаненку Сергію Станіславовичу

Вчене звання старшого наукового співробітника присвоєно Чевардину Владиславу Євгенійовичу.

Ректорат і Вчена рада Державного університету телекомунікацій бажає їм подальших успіхів у науково-педагогічній діяльності.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю