На факультеті ІТ розпочав роботу студентський науковий гурток «Радіо- і комп’ютерна техніка»

20:24, 15-09-2015

08 вересня 2015 року відновив свою роботу студентський науковий гурток «Радіо- і комп’ютерна техніка» на факультеті Інформаційних технологій.

Студентський гурток пропонує:

• дослідити структуру комп’ютера (практика з ПК і Rapsberry PI, Linux)

• навчитись працювати з паяльним обладнанням, ремонту техніки і зборці передаючих і приймаючих пристроїв;

• робота з мікроконтроллерами та Arduino;

• розробка прототипів радіокерувальних моделей;

• та багато іншого.

Запрошуємо всіх студентів перших курсів факультету Інформаційних технологій.

Заняття проходять по Вівторках о 16:00 аудиторія 210.

По всім питанням звертатись в деканат ІТ або за посилання vk.com/ktplus.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології