Хочеш спробувати себе в якості QA фахівця?

12:58, 03-10-2018

Хочеш спробувати себе в якості QA фахівця? Найкращі тестувальники отримають від Huawei цінні подарунки, а саме -  Р смарт+

Huawei пропонує тобі долучитися до тестування нової послуги UGamer – додатка з каталогом мобільних ігор. QA (quality assurance) – це фахівці ІТ сфери, які тестують вже готове програмне забезпечення та виявляють невідповідності його реальної роботи з очікуваним результатом. Ми ретельно перевіримо та відберемо найкращі звіти, автори яких отримають цінні подарунки від компанії Huawei.

Обов’язковою вимогою участі у програмі є всебічне тестування послуги, включаючи, але не обмежуючись:

1. User experience: шлях звичайного користувача, який хоче підключитись до послуги; його враження та досвід в процесі користування послугою
  2. Контент: мобільні ігри з каталогу послуги.
  3. Тексти: якість тексту, зрозумілість користувачу.

Твої шанси на перемогу збільшаться, якщо результати тестів ти оформиш у вигляді детального звіту (формат обирай на свій розсуд), з якого буде зрозуміло, що тестувалося та який результат кожного кроку.

Результати тестів та додаткові питання надсилай на адресу: litvin.anastasiya@huawei.com, обов’язково вказавши в темі листа «Тестування UGamer»

Довідка:

Що таке UGamer?

UGamer – додаток з величезним каталогом мобільних ігор для Android. Тисячі ігор на будь-який смак. Тільки для абонентів Київстар.

Як підписатися?

Підписатися на каталог ігор дуже просто:

1. Тільки для абонентів Київстар: відправ СМС на номер 306 з текстом «1» (відправка СМС на номер - БЕЗКОШТОВНО)
  2. Завантажуй додаток UGamer з сайту: http://ugamer.com.ua
  3. Завантажуй та грай в безліч класних ігор

Яка вартість?

Перший тиждень користування каталогом для нових користувачів – абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Далі – 9 грн. на тиждень. Інтернет трафік не тарифікується.

Повні правила акції ти знайдеш у додатку.

Залишились питання? Телефонуй безкоштовно: 0800306001

Які переваги порівняно з Google Play?

Щомісяця 3 найактивніших геймерів ГАРАНТОВАНО отримують новенький Huawei P Smart+! Чим більше ігор ти завантажив та грав – тим більше шансів отримати телефон!

Пам’ятай, для отримання подарунку твоя підписка має бути активною на момент визначення переможців.

Спеціалізація: Менеджмент

Спеціалізація: Менеджмент