До уваги студентів магістрів факультету ІТ

12:20, 08-11-2018

До уваги студентів 6го курсу факультету Інформаційних технологій!

Рекомендації та приклади щодо написання та заповнення магістерських робіт, подання та відгуків керівника за спеціальностями «Телекомунікації та радіотехніка», «Комп’ютерна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення»  розміщені нижче.

Випускники ОС «Магістр» факультету Інформаційних технологій у 2019 році отримають наступні кваліфікації:

• Спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка» освітня програма «Інформаційні мережі зв’язку» - інженер електрозв’язку, викладач вищих навчальних закладів.
  • Спеціальність «Комп’ютерна інженерія» освітня програма «Комп’ютерні системи та мережі» - аналітик комп’ютерних систем, викладач вищих навчальних закладів.
  • Спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» - Розробник комп’ютерних програм, викладач вищих навчальних закладів.

У додатках наведені приклади та виділено те, що потрібно замінити.

Також у додатку нижче ви можете звірити точну тему Вашої магістерської роботи.

Зверніть свою увагу, на те, що теми магістерських робіт повинні бути точно такими як у додатку, який затверджено наказом №487 від 24.10.2018.