З професійним святом!

12:02, 16-11-2018

Вітаємо з Днем радіо, телебачення та зв'язку України!

Галузь зв'язку та сфера інформатизації України налічує понад тисячу операторів зв'язку, 500 провайдерів мережі Інтернет, 15 тис. відділень поштового зв'язку, 10 профільних вищих навчальних закладів, які щорічно готують близько 30 тис. фахівців у сфері телекомунікацій, понад 10 науково-дослідних і проектних інститутів.

Нині в Україні близько 12 млн абонентів фіксованого телефонного зв'язку, більше 40 млн (86% населення країни) абонентів мобільного зв'язку, державне телебачення може дивитися 94,5% населення, послугами Інтернет користується близько 8,5 млн жителів України, кількість веб-сайтів досягла 32 тис.

Тому вітаємо всіх причетних з цим святом, бажаємо наснаги у навчанні та зичимо професійних успіхів!