Захист магістерських кваліфікаційних робіт студентами інституту ІТ

16:56, 22-11-2019

До 15 грудня необхідно представити на кафедру електронний варіант диплому для перевірки на плагіат.

Для допуску до захисту випускної кваліфікаційної роботи магістр повинен надати в деканат кінця грудня наступні документи:

1. Пояснювальну записку до магістерської роботи, перевірену нормоконтролером, підписану:

• дипломником
  • керівником
  • завідувачем кафедри, де працює керівник роботи.

Об'єм пояснювальної записки складає 70-90 сторінок основного тексту (вступ, розділи, висновки) та 14 слайдів презентації. На другому слайді обов'язково вказується мета та наукова новизна магістерської роботи. На останньому слайді - список публікацій та участь у конференціях (апробація).

Текст виконується на комп'ютері в редакторі Word з використанням шрифту Times New Roman розміром 14 пунктів, інтервал – 1,5. З боків аркуша залишають поля: ліве - 25 мм, верхнє та нижнє - 20 мм, праве 10 мм.

2. Відгук керівника з оцінкою та підписом.

3. Рецензію на випускну кваліфікаційну роботу. Рецензент повинен бути кандидатом наук працювати на  іншій кафедрі. Рецензія повинна бути з оцінкою (за 5-бальною системою) і кваліфікацією.

4. Залікову книжку (заповнену).

Зверніть увагу на тему випускної кваліфікаційної роботи, яка повинна бути одна і та ж на титульному листі пояснювальної записки, в заліковій книжці, на бланку завдання і в наказі по університету.

Зверніть увагу на правила оформлення пояснювальної записки. Особливо на оформлення титульного аркуша, таблиць, малюнків, формул, додатків, списку використаних джерел. Не забувайте перевірити орфографію.

1. Спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка» освітня програма «Інформаційні мережі зв’язку» - інженер електрозв’язку, викладач вищих навчальних закладів.
  2. Спеціальність «Комп’ютерна інженерія» освітня програма «Комп’ютерні системи та мережі» - аналітик комп’ютерних систем, викладач вищих навчальних закладів.
  3. Спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» - розробник комп’ютерних програм, викладач вищих навчальних закладів.