Виїзне практичне заняття в гімназії № 237

09:25, 23-12-2016

19 грудня 2016 року студенти четвертого курсу Державного університету телекомунікацій спеціальності комп'ютерна інженерія взяли участь у виїзному практичному занятті, яке проходило в гімназії №237.

Використовуючи вміння, набуті на різних дисциплінах в університеті, студентами було подетально зібрано 29 комп'ютерів, які вони розмістили згідно з правилами техніки безпеки і норм праці в двох приміщеннях кабінетів інформатики.

Після успішної установки робочих місць відповідно до на місці розробленим планом, студенти приступили до установки операційних систем і програмного забезпечення, які були визначені як необхідні для даних учнівських комп'ютерів.

Основними моментами, з якими зіткнулися і які успішно вирішили студенти, були найпоширеніші питання установки і настройки робочих місць: розміщення комп'ютерів в приміщенні відповідно до нормативів, кабель-менеджмент на безпосередньому робочому місці, встановлення та налаштування операційних систем Windows і UNIX, установка драйверів обладнання та установка програмного забезпечення.

Всі студенти з поставленим завданням впоралися, застосувавши вміння, набуті на різних дисциплінах в університеті вони отримали успішний досвід проведення подібних робіт.