Участь представників компаній-партнерів в навчальному процесі кафедри Комп’ютерної інженерії

12:13, 09-02-2020

Сучасні технології здатні полегшувати життя, гарантувати безпеку, при цьому ще й економити ваші гроші. Про розумні та прості рішення, які забезпечують сучасні технології вже сьогодні, – розповів і продемонстрував наглядні приклади представник ТОВ «Розумний будинок» по створенню розумних речей студентам кафедри Комп’ютерної інженерії.

Технології автоматизації «розумний будинок», які є буденними за кордоном вже довший час, з року в рік стрімко набувають популярності в Україні. Система «розумного будинку» створена для покращення умов проживання та полегшення щоденних клопотів у побуті, економії часу і коштів.

Студенти з захопленням приймали участь у обговоренні сучасних технологій та їх майбутнього, бо саме зараз перед кожним стоїть питання як правильно вибрати роботу майбутнього, яка принесе не тільки заробіток але й задоволення від того що робиш. Знайти таку професію, щоб згодом ідеї та плани переросли у справу до душі, для молодої людини завдання не з легких, саме тому кафедра Комп’ютерної інженерії залучає до навчального процесу представників сучасних компаній з інформаційних технологій та допомагає студентам проаналізувати їх  інтереси та навички.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.