Фахівець з Комп’ютерної інженерії – інженер майбутнього

12:37, 14-04-2020

Сьогоднішній інженер повинен бути мультидисциплінарним, володіти широкою базою, великим обсягом знань. Зараз більшість інженерних завдань є багатовимірними, і їх рішення вимагає знань в більш ніж одній дисципліні. Більш того, інженер майбутнього через 3-4 роки, можливо, буде виконувати абсолютно іншу роботу - ту, якої сьогодні ще навіть не існує. І йому потрібно бути достатньо гнучким, щоб рухатися далі.

Інженери майбутнього повинні бути готові рухатися - вони повинні безперервно вдосконалювати себе, розширювати свої знання, бажати вчитися і не боятися робити це. Якщо ви робите свою роботу, і раптом виникає необхідність освоїти щось нове, ви повинні діяти з упевненістю: вивчити це нове і продовжувати робити це все життя. І це один з викликів, з яким стикається інженер майбутнього – фахівець з комп’ютерної інженерії, тому що технології змінюються дуже швидко, і можна легко відстати від них.

Наші студенти - інженери майбутнього. Ми вчимо їх бути відкритими для нових знань і енергійно приймати виклики часу.

Одним з основних аспектів інноваційного змісту навчання в Державному університеті телекомунікацій є взаємодія з компаніями, що важливо як для кафедри Комп'ютерної інженерії, так і для університету в цілому з точки зору розуміння найсучасніших технологій.

Компанії повинні працювати на краю технологій, щоб залишатися конкурентоспроможними. Тому всі викладачі кафедри Комп'ютерної інженерії безперервно вчаться (семінари, вебінари, конференції, стажування тощо), піднімаючи себе на новий рівень, тому що рішення, які потрібні компаніям, повинні грунтуватися на кращих технологіях, які тільки доступні. І це чудовий механізм, який зберігає оновлені знання інженерних викладачів, і вони залишаються в курсі того, що відбувається навколо.

Отже, будьте сміливими - ви все зможете подолати, світ комп'ютерної інженерії чудовий та захоплюючий. Приєднуйтесь!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.