Практичні та лабораторні заняття у студентів першокурсників спеціальності Комп’ютерна інженерія

16:34, 18-10-2020

За перші тижні навчання студенти були присутніми і на лекціях, і на практичних та лабораторних заняттях. Всі вони з зацікавленістю відвідували заняття. Все нове, як завжди викликає неабияку зацікавленість.

На лабораторних заняттях з дисципліни «Апаратні та програмні засоби компютерної інженерії» студенти спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» вивчають «Внутрішні компоненти ПК» і виконують лабораторну роботу «Профілактичне обслуговування  ПК». Студенти завжди з нетерпінням чекають дану дисципліну, адже кожен раз вони дізнаються щось нове.

Практичне заняття з дисципліни «Основи комп’ютерної інженерії» завжди викликає зацікавленість, оскільки саме завдяки ній вони набувають перші навички, які притаманні фаховим спеціалістам. Доцент Торошанко Я.І. розповідав про алгоритми виконання основних арифметичних та логічних операцій в комп’ютерах. Жваву дискусію у студентів викликало обговорення понять та елементів інформаційної культури спеціаліста з комп'ютерної інженерії на рівні їх тлумачення й відтворення для практичного застосування та втілення як у процесі навчання, так і фахової діяльності.

Однією із перлин освітнього процесу на першому курсі для наших першокурсників спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» є практичні та лабораторні роботи з дисципліни «Архітектура комп’ютерів». Студенти своїми руками здійснювали збірку ПК.

Для виконання даної роботи на попередніх заняттях студентами освоєно методи профілактичного обслуговування та пошуку і усунення несправностей апаратних засобів персонального комп'ютера. Неймовірно цікаво, який буде результат! Однозначно всім вдасться отримати працездатний комп’ютер, оскільки під керівництвом старшого викладача кафедри Комп’ютерної інженерії Руденко Н.В., всі студенти дотримуються правильної технології і результат обов’язково буде позитивний.

Незважаючи на складні та непердбачувані умови цього навчального року, студенти спеціальності Комп’ютерна інженерія проявляють тверду волю до освоєння нових знань!