Впевнено обирайте для вступу спеціальність Комп’ютерна інженерія!

22:45, 21-07-2021

Шановні абітурієнти!

Якщо вам цікаво займатися розробкою або обслуговуванням комп’ютерних систем та мереж, хочете отримувати високу заробітну плату, працюючи при цьому вдома або в офісі – впевнено обирайте для вступу спеціальність Комп’ютерна інженерія!

Наші випускники займаються створенням і обслуговуванням апаратно-програмних засобів сучасних і перспективних комп’ютерних систем і компонентів, створенням та супроводом системного програмного та  апаратного забезпечення комп’ютерних систем та мереж (робочі станції; серверне устаткування; спеціалізовані комп’ютерні системи; мережне обладнання: комутатори, маршрутизатори; операційні системи).

Кафедра Комп’ютерної інженерії є базовою по співпраці зі світовим лідером в області обладнання комп’ютерних систем та мереж – компанією CISCO. На кафедрі активно функціонує Академія CISCO та проводяться сертифіковані курси в межах навчального процесу. Сертифікат міжнародного зразка надає нашому студенту можливість працевлаштуватись в будь якій компанії світу та отримувати високу заробітну плату. Програма мережевої академії Cisco – це унікальний приклад взаємовигідної співпраці між ІТ-індустрією та навчальними закладами, що довели свою ефективність у всьому світі.

Для навчання сучасного ІТ-спеціаліста потрібна сучасна навчально-лабораторна база. Навчання наших студентів проходить в сучасних спеціалізованих лабораторіях Академії Cisco на обладнанні останнього покоління. Тільки так наш студент стає конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці.

Якщо ти прагнеш бути успішним - розвивайся та будь відкритим до знань!

Приєднуйся до нашої студентської спільноти!

Останній день подачі заяв 23 липня 2021 року!