Викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії відвідали Huawei road show-2021

11:22, 08-10-2021

Компанія Huawei представила в Києві інноваційну пересувну демозону, де можна було ознайомитися з практичним застосуванням новітніх технологій, таких як 5G, штучний інтелект і хмарні обчислення.

На Huawei road show-2021 представлено багато технологічних 5G-новинок, які можна застосувати в різних галузях промисловості, а також у повсякденному житті.

Зокрема, були представлені технологічні рішення для промисловості і бізнесу: моделі 5G-антен, відеокамери з ультрависокою якістю зйомки і схеми підключення оптоволоконних кабелів для забезпечення користувачів надшвидкісним інтернет-зв'язком.

На заході можна було ознайомитися з можливостями практичного застосування новітніх технологій в повсякденному житті. Наприклад, освітній додаток доповненої реальності на основі хмарних технологій і 5G дозволяє користувачеві отримувати доступ до змістовного освітнього контенту на будь-яких пристроях.

Ще однією новинкою став дисплей наступного покоління Looking Glass Portrait. Він відображає голографічні фотографії, відео і 3D-моделі під кутом огляду 58 градусів, які сприймаються людським оком як 3D-відео або голограма. Контент доступний для перегляду декільком користувачам одночасно, причому без необхідності використання спеціальних окулярів.

Також можна було ознайомитися з корпоративною ініціативою Tech4All і соціальними проектами компанії Huawei в сфері освіти, захисту навколишнього природного середовища, цифрової інклюзії в Україні та світі.

Викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії активно відслідковують новинки в галузі ІТ з метою надання нашим студентам тільки найсучасніші та затребувані знання!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.