Вакансія від Укрнет

09:29, 27-05-2019

Спеціаліст служби підтримки користувачів

Ми будемо раді бачити Тебе в своїй команді, якщо:

• Тобі подобається розбиратися, чому не працює улюблений додаток або девайс, налаштовувати та досягати результату? Ти без особливих проблем зможеш налаштувати поштову програму або впораєшся з нестандартною поведінкою інтернет-браузера.
  • Тобі подобається допомагати людям і Ти готовий своїм прикладом показати, як це потрібно робити.
  • Ти любиш аналізувати та це у Тебе непогано виходить.
  • Довіра і повага для Тебе мають значення.
  • Ти грамотно розмовляєш та майже не допускаєш помилок, обмінюючись текстовими повідомленнями. Нам важливо, щоб Ти спілкувався як українською, так і російською мовами.
  • Ти вже маєш вищу освіту або навчаєшся. Чудово, якщо твоя спеціальність технічна!

Впізнав себе? Ти точно нам підходиш, якщо при цьому у Тебе є:

• Досвід роботи в службі технічної підтримки, ServiceDesk або контакт-центрі.
  • Розуміння принципів побудови комп'ютерних мереж та основних мережевих протоколів.
  • Знання та/або досвід роботи із запитами DNS-імен.

Якщо Ти відчуваєш, що Тобі не вистачає умінь та навичок - ми готові навчити!

Чим ми займаємось?

Ми - служба підтримки (support) користувачів Пошти @UKR.NET

Ми цілодобово допомагаємо нашим користувачам комфортно працювати з сервісами @UKR.NET і в будь-який момент готові прийти на поміч. Ми доступні в пошті, по телефону та по інших каналах.

За необхідності ми взаємодіємо з іншими підрозділами компанії.

Ми беремо участь у тестуванні сервісів @UKR.NET

Що пропонуємо?

• Ми навчимо Тебе особливостей нашої роботи за 2 тижні. І, так, за це ми платимо (за фактом проходження навчання).
  • Ти зможеш працювати за змінним графіком, 09.00-21.00 або з 21.00 - 09.00
  • Ми виконуємо зобов'язання і пропонуємо своєчасну та стабільну оплату (9000 грн. + бонуси).
  • Зручне розташування офісу: недалеко від станції метро Університет

Про проект

Пошті @UKR.NET 17 років. У 2000 р. вона стала першою безкоштовною електронною поштою в Україні.

Сьогодні Пошта @UKR.NET - найпопулярніша українська електронна пошта з хмарним сховищем e-Disk для зберігання та обміну файлами, якою користується 40.1 *% користувачів поштових інтернет-сервісів в Україні. Місячний охоплення електронної пошти @UKR.NET в листопаді 2017р. становив 5 828 424 користувачів, середньоденний - 2 101 232 користувачів *.

Всього в пошті @ UKR.NET зареєстровано близько двадцяти мільйонів акаунтів **.

Пошта @UKR.NET - проект компанії «УКРНЕТ», яка є виробником популярних сервісів для українських інтернет-користувачів.

* За даними дослідження інтернет-аудиторії Opinion Software Media компании ООО «Інмайнд опініон Медіа», листопад 2017 року, n = 5000.

** Станом на 14.12.2017г. в пошті @ UKR.NET зареєстровано 19 540 738 акаунтів.

Контакти:

Дмитро, тел. 0665669347, email: rectuiter_bd@ukr.net