Компанія Wnet запрошує на работу у сфері телекомунікацій

20:40, 30-09-2019

Компанія Wnet — це технологічний лідер національного масштабу. Ми не лише провайдер, ми забезпечуємо комплексні рішення для будь-якого бізнесу: якісний інтернет, телефонія, транспортні канали, розміщення обладнання, ІТ аутсорсинг та ще безліч послуг, які роблять бізнес ефектинішим. Ми не обмежуємося рамками стандартних послуг, ми завжди готові до діалогу з клієнтом та задовольнити всі потреби бізнесу. Саме тому нам довіряють і співпрацюють найкращі компанії України.

На сьогоднішній день ми можемо назвати себе міжнародною компанією, оскільки наші послуги охоплюють не лише Україну, а відтепер ще й Європу та США.

Саме тому ми долучаємо до нашої команди фахівців найвищого рівня та зростаємо разом. Ми завжді раді вітати як професіоналів, так і готові ділитися досвідом і вирощувати молодих спеціалістів у сфері телекомунікацій.

Вакансія Інженер служби технічної підтримки

Що ми пропонуємо:

•     Робота в самому центрі міста зі зручною транспортною розв’язкою м. Університет / м. Золоті Ворота
  •     Комфортний офіс з кімнатою відпочинку та кухнею;
  •     Безкоштовне харчування;
  •     Зручний позмінний графік роботи, що дозволить суміщати роботу з навчанням;
  •     Веселий щорічний корпоративний відпочинок за кордоном;
  •     Спільне вивчення англійської мови з носієм мови в офісі за рахунок робочого часу;
  •     Стабільність та соціальні гарантії (оплачувані відпустки, лікарняні);
  •     Навчання та розвиток своїх знань та навичок в сфері телекомунікацій;
  •     Можливість пройти стажування в наших офісах за кордоном;
  •     У нас передбачена рівнева система категорій і можливості професійного та фінансового росту);
  •     Графік роботи 2/2, 8:00—20:00, 8:00-8:00 доба через три або за домовленністю
  •     Чудові можливості для кар'єрного та професійного росту.

Ваша робота буде полягати в натупному:

•     Робота в багатофункціональній системі CRM (навчимо);
  •     Моніторинг роботи мережі, виявлення проблем та своєчасне сповіщення про несправності;
  •     Прийом та обробка дзвінків від клієнтів, робота з Trouble Tickets;
  •     Збір статистики.

А від Вас чекаємо:

•     Знання сучасних мережевих технологій в дротових і бездротових мережах;
  •     Впевнені знання принципів роботи перших чотирьох рівнів моделі OSI;
  •     Розуміння принципів роботи й основного призначення DHCP, DNS;
  •     Вміння працювати з утилітами arp, ping, mtr, tracert/traceroute, dig, nslookup, nmap;
  •     Розуміння призначення vlan, stp/mstp, lldp, igmp_snoping, ACL в мережевому обладнанні;
  •     Впевнені знання та досвід роботи з ОС Windows, Linux. Бажано знання MacOS X;
  •     Навики пошуку та усунення несправностей в роботі дротових та бездротових мереж;
  •     Знання англійської мови буде великим плюсом.

Контакти: email: natalyhr@wnet.ua, тел. 073 266 89 33, Наталя

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!