Вакансія "Інженер Телекомунікацій "в 1+1media

13:07, 08-10-2019

1+1 медіа – один з найбільших медіахолдингів України, де працюють кращі з кращих. Запорука нашого успіху – це величезна команда, яка створює контент, здатний змінювати уявлення про себе та світ. Ми бачимо в людях ідеї, тому цінуємо і шукаємо співробітників, орієнтуючись саме на ідейність, натхненність і любов до своєї професії.

Наразі ми в пошуках Інженера телекомунікацій, який прагне стати частиною нашої команди та розділяє цінності 1+1 Медіа.

Вимоги:

• вища освіта (спеціалізація: інженер зв'язку, телекомунікаційні системи та мережі);
  • досвід роботи в сфері телекомунікацій від 1-го року;
  • навички роботи з MS Office;
  • вміння працювати з контрольно-вимірювальним обладнанням, системами супутникового зв'язку, телевізійним обладнанням;
  • навички роботи із серверним / мережевим обладнанням;
  • знання англійської мови;
  • аналітичний склад розуму, системне мислення, комунікабельність.

Основні обов'язки:

• контроль прийомів супутникових сигналів;
  • контроль роботи внутрішнього ефірного телебачення;
  • контроль роботи внутрішнього IPTV телебачення;
  • контроль роботи внутрішнього супутникового телебачення;
  • аналіз роботи усіх компонентів внутрішнього телебачення;
  • аналіз роботи усіх компонентів супутникового поля;
  • аналіз роботи усіх компонентів приймального обладнання;
  • оперативне вирішення питань стосовно роботи супутникового, ефірного та IPTV телебачення;
  • забезпечення IP-трансляцій за допомогою технології Ka-Sat.

Ми пропонуємо:

• офіційне оформлення та білу зарплатню;
  • піклування про ваше здоров'я, медичне страхування;
  • оплачувану відпустку (28 календарних днів) та лікарняний;
  • необхідну техніку для роботи, мобільний зв'язок і ліцензійне ПО;
  • знижки та пільги на заняття в спортклубі, відпочинок на гірськолижному курорті та інші послуги чи товари від партнерів;
  • корпоративний університет і велику кількість можливостей для навчання;
  • сучасний та комфортний офіс в центрі міста (Поділ);
  • кухні та гейм-зони на території офісу;
  • корпоративну культуру, яка мотивує та заряджає позитивом;
  • роботу в соціально відповідальній компанії, що слідкує за трендами, цінує ідеї співробітників і розвивається разом з ними.

Відправити резюме Ви можете за посиланням. Прохання вказувати бажаний рівень заробітної плати.