На цьому тижні ми побачимо метеорний потік Персеїди

11:52, 11-08-2015

Щорічний метеоритний дощ, який є найпотужнішим і відомим метеоритним потоком, досягне свого піку на цьому тижні. Він дасть любителям нічного неба незабутнє і сліпуче світлове шоу.

В даний період на небі буде молодий місяць, що дозволить спостерігачам в максимальній темряві насолодитися метеоритним дощем. Свого піку світлове шоу досягне вночі 12 і 13 серпня.

Метеори з'являються з сузір'я Персея, з цієї причини вони мають назву Персеїди. Найбільші Персеїди залишать на небі слід, який буде видно аж до однієї хвилини. Як правило, розмір цих частинок має кілька міліметрів і дуже рідко він доходить до сантиметрів.

Прогнозувати метеоритні дощі досить важко, проте астрономи Королівського астрономічного товариства вважають, що буде мінімум один метеор кожні кілька хвилин. НАСА пророкує близько ста метеорів на годину в 2015 році.

Метеоритні дощі на Землі відбуваються кілька разів протягом року, наступний масштабний метеоритний потік відбудеться в листопаді, який носить назву Леонід.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи