Зміна керівництва ДКА

15:45, 27-08-2015

Відбулися зміни в керівництві Державного космічного агентства України.

З 26 серпня 2015 р. Л.Ю. Сабадош приступив до виконання обов'язків Голови ДКА України.

26.08.2015. Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 №853-р «Про призначення Сабадоша Л.Ю. Головою Державного космічного агентства України» (http://www.nkau.gov.ua/) та Наказу ДКА України від 26 серпня 2015 р. №152-к «По особовому складу» Любомир Юрійович Сабадош приступив до виконання обов'язків Голови Державного космічного агентства України з 26 серпня 2015 року.

До призначення Головою ДКА України Л.Ю. Сабадош з 2006 року обіймав посаду Генерального директора державного науково-виробничого підприємства «Об'єднання «Комунар» в м. Харкові.

Народився 12 грудня 1973 року в м. Коломия Івано-Франківської області. Українець. Закінчив Львівську комерційну академію (1995). Кандидат технічних наук (2014). Радник прем'єр-міністра України з космічної діяльності (2015).

Щирі вітання!

Зроблено новий крок і тепер ми можемо тільки побажати, щоб подальший шлях не був складним і тернистим! Удачі всіх благ!!!!

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи