Проведення зустрічі з комерційним директором Eutelsat

08:32, 25-11-2016

18 листопада 2016 року до Державного університету телекомунікацій завітав комерційний директор компанії Eutelsat пан Філіп Баудріер.

Ректор Державного університету телекомунікацій Толубко Володимир Борисович привітав пана Філіпа Баудріера з візитом до університету, та вручив на згадку про університет пам’ятну медаль.

У конференц-залі університету пан Філіп Баудріер зустрівся зі студентами та поспілкувався з ними. Під час спілкування студенти отримати відповіді на свої запитання, а також сфотографувались з паном Філіпом Баудрієром.

Далі пан Філіп Баудріер завітав на виставку яка проходила в рамках регіонального семінару МСЕ «Тенденції розвитку конвергентних мереж: рішення пост-NGN, 4G, 5G», де ознайомився з асортиментом послуг та обладнання, а також зробив пам’ятне фото зі студентами на фоні антени виробництва Tooway.

Фінальною частиною візиту було обговорення подальших напрямків співпраці, а саме:

1. Впровадження в зміст навчання університету методику підготовки фахівців з супутникових технологій;
  2. Проводити тренінги VSAT-інсталяторів на базі університету;
  3. Підтримка організації та проведення змагань VSAT-інсталяторів на базі університету;
  4. Виконання науково-дослідних робіт.
  5. Участь Eutelsat, ITU та Державного університету телекомунікацій в різних проектах.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи