Успішне партнерство

10:45, 15-03-2017

Стан та тенденції розвитку супутникових систем зв'язку у світі, запуски нових телекомунікаційних супутників, поява нових систем, результати діяльності операторів свідчать про економічну ефективність та перспективність супутникових технологій зв'язку, особливо при наданні послуг мовлення та високошвидкісного доступу.

Конвергенція служб, поява нових послуг та потреби користувачів приводять до необхідності підвищення обсягів інформації, що передається супутниковими каналами, та застосування більш ефективних методів передавання на основі технології DVB-S2 поза залежністю від виду послуг.

Потреби у фахівцях із супутникових телекомунікацій постійно зростають. Саме тому в Державному університеті телекомунікацій в 2014 році була створена кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій, а з червня 2015 року компанія «Датагруп» стала партнером кафедри.

Партнерство з компанією дозволило:

• створити та вдосконалити навчально-матеріальну базу: антенне поле з діючими терміналами та навчальними макетами супутникового Інтернету на базі технології Tooway супутника KA-SAT;
  • проводити регулярні пізнавально-виховні екскурсіі для студентів, з метою ознайомлення з технологічним процесом компанії ПрАТ «Датагруп», та можливим майбутнім місцем роботи;
  • проходження виробничої та переддипломної практики в ПрАТ «Датагруп», з видачою сертифікатів про отриманий рівень кваліфікації. Сертифікати вже отримали 44 студента;
  • працевлаштовувати студентів та випускників університету;
  • брати участь в конференціях, конкурсах, тренінгах;
  • організовувати чемпіонат інсталяторів VSAT  серед студентів;
  • отримати другу вищу освіту для працівників компанії «Датагруп».

Компанія Датагруп є лідером на ринку телекомунікаційних послуг для бізнесу і надає послуги передачі даних, доступу в Інтернет, телефонії, віртуальної АТС, дата-центру і хмарних рішень.

ПрАТ «Датагруп» постійно розвивається і в кінці 2016 року підписала черговий договір. Даний договір про дистрибуцію морських супутникових антен корейської компанії Intellian Technologies Inc., який надав права офіційного  дистриб'ютора бренду в Україні. Тепер «Датагруп» зможе реалізовувати унікальні для українського ринку проекти по забезпеченню повного комплексу телекомунікаційних послуг на морських судах як для державного сектора і корпоративних замовників, так і для фізичних осіб - власників малих суден.

На базі морських антен від корейської компанії, «Датагруп» надаватиме клієнтам високошвидкісний інтернет, телефонію та телебачення.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи