Семінар від компанії Eutelsat

11:52, 12-05-2017

25 травня 2017 року в 211 ауд. Державного університету телекомунікацій відбудеться семінар по інсталяції супутникових систем Інтернет-зв’язку від компанії Eutelsat з 10:00 до 17:00.

Якщо у вас є питання звертайтесь за номером телефону: 249-25-97, або підійдіть на кафедру в ауд.306.

До участі в семінарі будуть запрошені представники компанії ПрАТ «Датагруп» – сектор супутникового зв’язку, інсталятори супутникового Інтернету компанії Tooway Україна.

З боку Державного університету телекомунікацій участь прийматимуть:

1. Власенко Генадій Миколаевич – завідувач кафедри;
  2. Сивик Олександр Степанович  – студент 1-го курсу спеціальності «Телекомунікація»;
  3. Дмитренко Кирил Максимович – студент 1-го курсу спеціальності «Телекомунікація»;
  4. Ярошенко Вікторія Станіславівна  – студент 1-го курсу спеціальності «Телекомунікація»;
  5. Сподарцев Ілля Миколайович – студент 1-го курсу спеціальності «Телекомунікація»;
  6. Кузьменко Тарас Тарасович – студент 1-го курсу спеціальності «Телекомунікація»;
  7. Антонов Ілля Владимирович – студент 1-го курсу спеціальності «Телекомунікація».

Програма навчального семінару поділена на теоретичну та практичну частини, в ході якої будуть розкриті питання організації супутникового зв’язку, настройки та юстировки супутникових антен при установці Інтернету по технології VSAT, активації супутникових станцій ViaSat Surfbeam та інші технічні моменти, що мають значення в роботі  обладнання супутникових систем Інтернет зв’язку.

По закінченню семінару відбудеться вручення міжнародних сертифікатів  компанії Eutelsat найкращим студентам університету.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи