Сучасне обладнання

16:31, 26-07-2017

На кафедрі космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій створено перший в Україні навчальний центр французької компанії “Eutelsat-SA” – світового лідера на ринку супутникових телекомунікацій.

У липні місяці кафедра отримала сучасне супутникове обладнання останнього покоління компаній «Skylogic» що дозволить студентам налаштовувати бездротовий швидкісний двосторонній інтернет та телебачення та мати автономний доступ до інтернету та перегляду телевізійних програм незалежно від існуючих мереж.

В навчальному центрі проводиться підготовка та сертифікація установників супутникового обладнання з України, а також іноземців за навчальною програмою компанії “Eutelsat-SA”.

Сертифікат дає право розпочати приватний бізнес і працювати установником супутникового обладнання та виконувати його сервісне обслуговування в усіх країнах де компанія “Eutelsat-SA” надає послуги.