І відразу на практику!

11:30, 04-09-2017

Кафедра космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій провела перше практичне заняття для студентів першого курсу групи ІСД-11.

Нова дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів» введена в навчальний план з 2017 року як спеціальна дисципліна для студентів першого курсу.

За вказівкою ректора університету Толубко В.Б., практичні заняття з налаштування для роботи систем супутникового інтернету і супутникового телебачення будуть проводитися для всіх студентів 1 курсу.

Перше заняття почалося з інструктажу про заходи безпеки під час проведення практичних занять на антенном поле університету.

Практичне заняття на антенному полі провів старший викладач Скрипник В.Г., де зі студентами були проведені монтаж та збірка комплектів супутникового обладнання Tooway.

Студенти навчилися наводити антену на супутник Ka-Sat 9E, програмувати супутниковий модем Viasat Surbfeam і налаштовувати на ноутбуці супутниковий інтернет по технології VSAT. Мета занять досягнута, студенти навчилися самостійно налаштовувати супутниковий двосторонній інтернет Tooway.