Від теорії до практики

10:17, 09-11-2017

Новий 2017-2018 н.р. розпочався на кафедрі космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій з проведення практичних занять по дисципліні «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів» для студентів 1 курсу всіх спеціальностей університету.

Практичні заняття по темі «Налаштування до роботи супутникового широкосмугового доступу до інтернету та телебачення» проводяться в ауд.111-кр та ауд.211 з застосуванням обладнання «Tooway» та «Eutelsat».

Антенне поле навчального центру «Eutelsat-SA» включає три робочих місця на базі сучасного супутникового обладнання.

Нажаль, студенти старших курсів не мали змогу отримати практичні навички по налаштуванню до роботи супутникового доступу до інтернету та телебаченню, тому кафедра планує організувати курси для всіх бажаючих отримати ці навички, що дасть можливість самостійно у себе вдома налаштувати супутниковий доступ до інтернету та телебачення.