Виконання хоздоговірної роботи з ДНВЦ "Природа"

15:42, 04-05-2018

Фахівці кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій постійно виконують наукові дослідження пов’язані з космічною тематикою.

Одним із напрямків наукових досліджень зацікавився Державний науково–виробничий центр аерокосмічної інформації, дистанційного зондування Землі та моніторингу навколишнього середовища «Природа» (ДНВЦ "Природа").

Тому між Державним університетом телекомунікацій та ДНВЦ "Природа" було укладено договір та розроблено технічне завдання хоздоговірної роботи «Оцінка точності класифікації об’єктів на багатоспектральних космічних зображеннях з КА Sentinel-2».

На разі це не єдина структура яка цікавиться тематикою наукових робіт кафедри.