Практична складова навчання на кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

12:25, 30-11-2018

Якісне навчання студентів передбачає як теоретичну, так і практичну складову. На кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій  теоретична підготовка здійснюється з урахуванням сучасного розвитку науки і технологій та за участю компаній – партнерів кафедри.

Практична складова дисциплін кафедри, у відповідності до інноваційного змісту навчання, складає не менше 50%. Для забезпечення студентів практичними вміннями і навиками їх здійснення, на кафедрі використовується новітнє спеціалізоване обладнання від провідних компаній світу Skylogic, Eutelsat.

Для закріплення теоретичної і практичної складової та з метою виконання вимог компетенцій роботодавців студенти спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» проходять практику на базі компаній-партнерів кафедри:

1. ПрАТ "Datagroup";
  2. Національний центр управління та випробування космічних засобів;
  3. «ЕСОММ Co».
  4. «Deps».

Високий рівень практики підтверджується знаннями, уміннями та навичками, що отримують студенти.  За результатами проходження практики студенти також отримують сертифікати, які допомагають їм стати конкурентоспроможними фахівцями на сучасному ринку праці.