Зміни в кадровому складі кафедри космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій

10:00, 23-05-2019

На кафедрі космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій відбулося поповнення в кадровому складі, а саме:

На посаду “доцент кафедри” був прийнятий Шолохов Сергій Миколайович.

• Має  спеціальність «радіотехнічні засоби», кваліфікація - радіоінженер.
  • Науково - педагогічний стаж 27 років.
  • Кандидат технічних наук. Автор біля 120 наукових праць. Підготував трьох кандидатів наук.
  • Має вчене звання доцент. Розробив шість навчальних посібників.

На посаду «професор кафедри» був прийнятий Туровський Олександр Леонідович, Кандидат технічних наук, доцент.

• Стаж науково-педагогічной діяльності - 20 років.
  • Більше 40 наукових та навчально-методичних праць
  • Спеціальність: Системи і комплекси літального апарату. Управління і звя'зок.
  • Сфера наукових та професійних інтересів: Оцінка умов роботи систем звязку та телекомунікацій/ Радіаційна стійкість електронних приладів і систем.