Сертифіковані курси від Eultelsat

11:23, 27-05-2019

https://dut.edu.ua/uploads/n_6847_39676526.pnghttps://dut.edu.ua/uploads/n_6847_51644456.pngЗавдяки співпраці кафедри космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій з міжнародною компанією «Eutelsat» в Державному університеті телекомунікацій проводяться практичні заняття по налаштуванню супутникових антен «Tooway» для інтернету.

Це нова, передова технологія супутникового зв'язку, запропонована компанією «Eutelsat» для отримання інтернету через супутникову антену з будь-якої точки України.

Серед вищих навчальних закладів України, дане супутникове обладнання є тільки в Державному Університеті Телекомунікацій, та не має аналогів на українському ринку.

Студенти нашого університету отримують унікальну можливість оволодіти новими супутниковими технологіями, і в результаті навчання отримати міжнародний сертифікат «Eutelsat».

До уваги всіх бажаючих! У вас є унікальна можливість пройти навчання на курсах «Eutelsat» на базі університета, та отримати міжнародний сертифікат. Запис на курси відбувається тут. Курси пройдуть в червні, планується 10 занять, на яких будуть розглянуті наступні питання:

• налаштування до роботи супутникового телебачення;
  • налаштування до роботи швидкісного широкополосного супутникового інтернету технологій Tooway;
  • налаштування відеоспостереження;
  • підключення в експлуатацію та оформлення необхідної документації.

Курси проводитимуть:

• начальник відділу супутникового зв`язку ПрАТ«Датагруп» - Володимир Олексійович Пороло;
  • професійний інсталятор супутникового обладнання та відео нагляду, носій практичного досвіду - Скрипник Володимир Генадійович;
  • професійний інсталятор супутникового обладнання та відео нагляду, носій практичного досвіду - Листопад Руслан Олександрович.

Запис на курси: Геннадій Власенко каб. 306 тел.(050) 974 26 67, (093) 069 53 54