Умови вступу на кафедру Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій

15:33, 12-06-2019

Кафедра Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій запрошує випускників шкіл, коледжів і технікумів продовжити своє навчання за фахом 172 -Телекоммунікаціі і радіотехніка, спеціалізація – Супутникові телекомунікації та навігаційні системи.

Для підготовки висококваліфікованих фахівців ми розробили і втілили в навчальний процес інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студентів тому чому потрібно і як потрібно, відповідно до вимог сьогодення, теоретично і практично.

Інноваційний зміст навчання, при добросовісному навчанні, гарантує 100% отримання робочого місця після закінчення навчання.

30% вступників можуть навчатись за кошти державного бюджету (всього 124 бюджетних місця за спеціальністю).

Іногороднім надається гуртожиток (200 м від навчального корпусу).

Наш університет також пропонує через конкурсний відбір пройти навчання з військової підготовки (3-4 курси) для отримання звання офіцера запасу Збройних Сил України.

Вартість навчання на денній формі складає 14 400 грн. на рік, на заочній - 8670 грн. на рік, ціни соціально-адаптовані.

Для вступу на 1-й курс необхідно надати сертифікати ЗНО з таких предметів:

БЮДЖЕТ-КОНТРАКТ

ВИКЛЮЧНО КОНТРАКТ

Укр. мова та література

Фізика або іноз. мова

Укр. мова та література

Іноз. мова або географія

Для вступу на 2-й курс (денне) або 3-й курс (заочно) необхідно мати диплом молодшого спеціаліста (будь-якої спеціальності) та скласти фахове вступне випробування.

Початок прийому документів з 10 липня 2019 року.