XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Вступ на 3 курс очно для випускників коледжів на кафедру Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

14:29, 18-06-2019

Один рік життя є важливим для життя кожного студента, тому кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій Державного університету телекомунікацій запрошує до навчання випускників коледжів на третій курс очної форми навчання та на четвертий курс заочної форми навчання.

Для підготовки висококваліфікованих фахівців ми розробили і втілили в навчальний процес інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студентів тому чому потрібно і як потрібно, відповідно до вимог сьогодення, теоретично і практично.

Інноваційний зміст навчання, при добросовісному навчанні, гарантує 100% отримання робочого місця після закінчення навчання.

На кафедрі створено перший в Україні навчальний центр французької компанії “Eutelsat-SA” – світового лідера на ринку супутникових телекомунікацій, яка надала виключне право фахівцям кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проводити тренінги з інсталяторами супутникового обладнання та всіма бажаючими з видачею сертифікатів. Даний сертифікат дає можливість працювати установником супутникового обладнання на всій території України та за кордоном.

Практична спрямованість навчання, у відповідності до інноваційного змісту, передбачає не менше 50% практичних занять з кожної дисципліни кафедри, що дає можливість задовольнити вимоги роботодавців і робить вагомий внесок у процес формування конкурентоспроможного фахівця. Наш випускник приходить на ринок праці, озброєний не лише теоретичними знаннями, а і практичними вміннями і навиками їх застосування.

При підготовці бакалавра розподіл годин навчального плану здійснюється з розрахунку - 25% на дисципліні загальної підготовки і 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністью.

Підготовка по спеціальності чи спеціалізації, на відміну від інших університетів, починається не з третього, а з першого курсу.

Починаючи з першого курсу поглибленно вивчається технічна англійська мова.

На 3 - 5 курсах - 20% занять з дисциплін спеціалізації кафедри проводиться англійською мовою.

Така організація навчання дає можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2, підготувати студентів у відповідності до сучасних вимог потенційних роботодавців.

Для якісної підготовки фахівців зміст лекційних та практичних занять відповідає компетенціям роботодавців компаній-партнерів кафедри, з якими укладено договори про співпрацю: Eutelsat SA, Datagroup, EcommCo, Державне космічне агентство України, Національний центр управління та випробувань космічних засобів.

 

Практика студентів організовується та проводиться на базі компаній-партнерів кафедри.

На кафедрі використовується новітнє спеціалізоване обладнання від провідних компаній світу: Skylogic, Eutelsat, ViaSat. Це дає можливість студентам знати та уміти налаштовувати обладнання, яке застосовується потенційними компаніями-роботодавцями.

 
 
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Переглядів: 6 660