Поліпшення практичних навичок студентів у відповідності з потребами сьогодення

10:51, 21-02-2020

У відповідності до інноваційного змісту навчання, на кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій студентів навчають тому, що необхідно вміти на сьогоднішній день. Підтвердженням цього є заняття по налаштуванню до роботи супутникового телебачення.

Наприкінці січня 2020 року відбулося кодування безкоштовного супутникового сигналу. Це означає, що супутникове мовлення основних телеканалів завершується у відкритому доступі.  Телегрупи закодували свій сигнал системою умовного доступу (СУД) Verimatrix.

Мова йде про канали чотирьох основних медіагруп:

• 1+1 media: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН, Бігуді;
  • StarLightMedia: СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце;
  • Inter Media Group: Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм;
  • Медіа група Україна: ТРК Україна, НЛО ТБ, Індиго, Ескулап ТБ.

Інженер відділу супутникового зв’язку компанії-партнера кафедри ПраТ «Датагруп», Путій Анатолій Олександрович, під час практичних занять розповідає студентам, як налаштовувати супутникове телебачення, використовуючи тюнери, що підтримують Verimatrix та можуть працювати із закодованим сигналом телеканалів. Також, використовуючи комплект супутникового обладнання TOOWAY, розглядається можливість підключення до телебачення за технологіями ОТТ та IPTV.

Таким чином, студенти спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» отримують найактуальнішу інформацію на сьогоднішній день, що дозволяє їм не лише йти в ногу з життям, а й поступово ставати конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи