Навчання в ДУТ – гарантія успішного працевлаштування!

15:18, 16-04-2020

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проводить навчання в галузі знань: 17 - Електроніка та телекомунікації за спеціальністю 172 - Телекомунікації та радіотехніка, спеціалізацією “Супутникові телекомунікації та навігаційні системи”.

124 бюджетних місця, можливість помісячної оплати за навчання

Інноваційний зміст навчання кафедри забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день, теоретично і практично. Причому практична складова кожної дисципліни займає не менше 50 %.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр. Значна увага приділяється вивченню англійської мови протягом усіх років навчання, адже наші випускники, які вільно володіють технічною англійською мовою, мають високі шанси влаштуватися на роботу в будь-яку міжнародну компанію.

Якісна практична підготовка здійснюється з використанням навчально-матеріальної бази, створеної на сучасному обладнанні та програмному забезпеченні. Причому, навчання за спеціалізацією починається з першого курсу, а не з третього, на відміну від інших університетів.

Для забезпечення належної якості проведення практичних занять на кафедрі КСКСТ створено навчальний центр французької компанії EUTELSAT та облаштоване Антенне поле для налаштування супутникового інтернету та телебачення з сучасним обладнанням та програмно-апаратними комплексами, які використовують у роботі компанії-партнери кафедри.

На базі єдиного в Україні навчального центру EUTELSAT проводяться сертифіковані курси. Сертифікат міжнародного зразка надає можливість працевлаштування в будь якій компанії світу та отримання високої заробітної плати. Крім того, наші студенти спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» мають можливість отримати сертифікати Нewlett-Рackard, Cisco, JUNIPER та ін.

Кафедра КСКСТ заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціалізацією підготовки кафедри:

Це дозволяє готувати наших студентів відповідно до компетенцій компаній-роботодавців, проводити практики на їхній базі для забезпечення якісної підготовки студентів Університету.

Під час практики студенти отримують теоретичні знання та практичні навички безпосередньо від висококваліфікованих співробітників компанії, що, безсумнівно, є вагомим внеском у формування конкурентоспроможних спеціалістів телекомунікаційної галузі.

Після проходження практики студенти отримують сертифікати, які підтверджують високий рівень теоретичних знань компетенцій компаній – партнерів кафедр та практичних умінь і навичок їх застосування при роботі на обладнанні останнього покоління.

За останні роки Державний університет телекомунікацій відзначається зростанням зацікавленості з боку абітурієнтів, що викликано унікальною організацією навчання, якої нема в жодному іншому університеті та гарантованим працевлаштуванням. При добросовісному навчанні наш студент повною мірою відповідає потребам сучасного ринку праці, а тому має усі шанси отримати перше високооплачуване робоче місце!

Шановні абітурієнти! Тільки від Вас залежить, як будувати своє майбутнє!

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи