Інноваційне навчання з першого курсу – перший крок у формуванні високваліфікованого спеціаліста

21:17, 07-05-2020

Інноваційний зміст навчання, розроблений і впроваджений в Державному університеті телекомунікацій, забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день, теоретично і практично.

У визначеній суті та перевагах інноваційного змісту йдеться про те, що підготовка по спеціальності (спеціалізації) починається не з третього, а з першого курсу, що відрізняє навчання в Державному університеті телекомунікацій від навчання в інших університетах країни.

Кафедра Комічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій постійно впроваджує в навчальний процес концептуально нову освітню модель навчання.

Старший викладач кафедри, ПАРХОМЕНКО Вячеслав Володимирович, що має значний практичний досвід роботи у державних та комерційних структурах, викладає  студентам 1 курсу спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» навчальні дисципліни: «Цифрові методи передачі інформації» та «Цифровий супутниковий зв'язок».

А для студентів першого курсу всіх спеціальностей, в межах дисципліни «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів», досвідчені викладачі кафедри проводять заняття з «Налаштування супутникового телебачення та інтернету». Для цього на кафедрі є спеціально облаштоване Антенне поле з сучасним обладнанням, яке використовують у роботі компанії-партнери кафедри.

Проведення таких занять дає студентові теоретичні знання та практичні уміння з налаштовування та експлуатації сучасних електронних пристроїв і

гаджетів, у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Крім того, в Університеті втілено посилене вивчення англійської мови впродовж усіх років навчання, що забезпечує можливість не лише добре вчитися і здати ЗНО при вступі до магістратури, але і успішно працевлаштуватись в провідну компанію галузі або продовжити навчання в аспірантурі Університету.

Такий інноваційний підхід до навчання дає змогу студентові вже з першого курсу впевнитися у правильності вибору майбутньої професії, повноцінно оволодіти теоретичними знаннями та практичними уміннями, необхідними для того, щоб стати висококваліфікованим, конкурентоспроможним  фахівцем.