ПРАКТИКУМ ПО ВИВЧЕННЮ МІЖНАРОДНОЇ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ NAVTEX

18:44, 19-05-2020

Сучасний розвиток науки і технологій вимагає концептуально нового, інноваційного підходу,  який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день. Викладачі кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проводять теоретичну  і практичну підготовку студентів з урахуванням компетенцій компаній –партнерів кафедри, використовуючи сучасні програмно-апаратні комплекси і програмне забезпечення.

Доцент кафедри Туровський Олександр Леонідович, в межах дисципліни «Супутникові радіонавігаційні системи», вперше провів курс практичних занять по вивченню міжнародної автоматизованої системи оповіщення НАВТЕКС (NAVTEX — „NAVigational TEleX“) зі студентами спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи».

В ході проведення занять студенти ознайомились з призначенням, структурою та можливостями вказаної системи оповіщення. Вивчили склад обладнання та порядок його взаємодії під час збору, обробки та передачі інформації. Отримали практичні навички щодо застосування обладнання NAVTEX для отримання навігаційної та метеорологічної інформації.

Отриманні знання та практичні навички дають змогу  нашим студентам підвищити рівень підготовки до рівня вимог компетенцій  компаній - роботодавців та зайняти достойне місце на ринку праці серед перспективних молодих фахівців супутникових телекомунікаційних та навігаційних систем.